Спікери

Нікола Метулев

Керівник програм Engineering Engagement and Evangelism (EEE)

Microsoft, США

Никола Метулев помогает разработчикам использовать возможности современных технологий для создания кросс-платформенных приложений. В конце 2012 года его рабочим местом стала штаб-квартира Майкрософт в Редмонде, где он создает уникальные приложения для различных платформ и сред.

Георгій Могелашвілі

Провідний розробник

Booking.com, Нідерланди

Георгій Могелашвілі працює в найбільшій компанії по бронюванню готелів, програмує на Perl і робить світ трішечки кращим. Свою першу мову програмування С++ Георгій вивчив в далекому 2000-му році, по книзі Дейтела і Дейтела. Пізніше він переключився на C# и .NET Framework, з котрим професійно працював близько 10 років. З ростом популярності хмарних технологій він зробив акцент на платформі Microsoft Azure і отримав звання Microsoft MVP по даній технології.

Олановський Дмитро

Керівник проектної команди компании Jelastic

Jelastic

Дмитро займається менеджментом проектів , а саме інтеграція продукту , технічні консультації і демонстрації, підготовка та супровід клієнтів від моменту покупки продукту до комерційного запуску .

Дмитро Ніконов

Віце президент з інноваційних технологій

VIAcode, США

Дмитро Ніконов, експерт в засобах і методологіях процесів розробки програмного забезпечення, а також в дизайні, архітектурі і моніторинзі розподілених систем. За довгі роки праці в ІТ-індустрії Дмитро займав різні посади в таких провідних компаніях, як Microsoft і Amazon: був керівником проекту збору, обробки і аналізу великих даних (Business Intelligence, Big Data) в підрозділі Online Services Division, менеджером по засобах розробки Visual Studio Team System і керівником відділу розробки. В компанії VIAcode Дмитро продовжує займатись розвитком унікальних експертних систем моніторингу продуктивності додатків і їх інтеграцій з Microsoft System Center, Visual Studio і іншими продуктами Microsoft. Дмитро Ніконов є незмінним доповідачем конференцій «Платформа», «Дні розробника», TechEd, Professional Development Conference (Build). Викладав в Вашингтонському університеті (University of Washington) об'єктно-орієнтоване програмування та технології .NET.

Сергій Пугачов

Консультант з технічних рішень

Google, Росія

Сергій Пугачев з кінця 2014 року працює в корпорації Google, здійснюючи підтримку партнерів по платформах монетизації. До цього більше чотирьох років працював в компанії Майкрософт. Автор книг по розробці додатків для Windows і Windows Phone. Виступав з доповідями на численних конференціях, в тому числі всіх DevCon, TechEd Russia, Patterns & Practices Summit і інших. В 2009–2012 г. був Microsoft MVP (Microsoft Most Valuable Professional).

Лорен Еллербах

Фахівець з інформаційних технологій

Microsoft у Центральній та Східній Європі

Лоран Елербах працює в команді стратегічних досліджень Центральної і Східної Європи і працює з IT Pro і розробниками. Він відповідає за технічні аудиторії (професійні розробники, технічні студенти та ІТ-спеціалісти). Він керує віддаленими командами більш ніж в 30 - і країнах Центральної та Східної Європи. Лоран має ступінь інженера ParisTech Arts et Métiers (Франція) і ступінь по маркетингу ESCP Europe. Він любить технології і маркетинг. Він також проводить маркетингові курси в HEC та інших бізнес - школах, а також в Microsoft. Він є щасливим батьком 2 хлопчиків. Лоран також шанувальник Лего, сиру та хорошого вина.

Антон Молдован

Solution Architect

E&Y Польша

Я працюю в основному зі стеком .NET технології, і спеціалізуюсь на виробництві прискореного коду через генерація коду (статичних або динамічних), аспектно-орієнтованого програмуванні, предметно-орієнтованих мов. Наукові інтереси: компілятори, віртуальні машини, час автономної роботи, генерації коду, паралельно одночасно і асинхронні обробки даних, оптимізації продуктивності.

Сергій Байдачний

Спеціаліст з інформаційних технологій

Microsoft Canada

Працює в галузі розробки програмного забезпечення більш ніж 12 років, де він мав досвід у розробці забезпечення для багатьох проектів. Автор кількох книг, пов'язаних з платформи .NET. Основне хобі - рибалка

Нік Лендрі

Провідний експерт зі стратегічних технологій

Microsoft

Володимир Юнєв

Фахівець з інформаційних технологій

Microsoft, Russia

Володимир Юнєв - сертифікований розробник додатків з більш ніж 12 - річним стажем роботи. Працює в департаменті стратегічних технологій Майкрософт Росія, відповідаючи за використання хмарних технологій у веб-додатках , сервісах і мобільних клієнтах. Постійний учасник і організатор безлічі російських ІТ - конференцій , автор книги з розробки веб- додатків на платформі ASP.NET. У спільноті розробників відомий під ніком XaocCPS

Алан Менделевич

CEO

AdDuplex, Литва

Алан Менделевич - творець і директор Компанії AdDuplex, провідної баннерообменної мережі для додатків Windows Phone і Магазину Windows. До створення AdDuplex Алан протягом 15 років займався програмуванням, брав участь у розробці та реалізації таких проектів, як amCharts, SPAW Editor та ін. Вільний від розвитку мережі AdDuplex час Алан проводить у Твіттері, де його можна знайти під ніком @ailon.

Андрій Івашенцев

Керівник відділу Технічного Євангелізму

Microsoft, Росія

Андрій Івашенцев відповідає за роботу з російськими аудиторіями розробників та ІТ-спеціалістів у найрізноманітніших галузях , починаючи від хмарних сервісів та Інтернету Речей, закінчуючи ігровою розробкою та оптимізацією ІТ- інфраструктур

Лері Ліберман

Principal PM Manager

Microsoft, USA

Ларрі Ліберман використовує платформи розробки Microsoft вже 14 років, а платформи розробки мобільних додатків - 10 років. Він вірить, що одного дня мобільні технології завоюють світ. На даний момент розробляє сім нових мобільних додатків.

Антон Бойко

Microsoft Azure MVP

Засновник та головний доповідач Ukrainian Microsoft Azure Community. Microsoft Azure розробник зі стажем більше 4 років та технічний експерт з платформи Microsoft Azure. Має більше 10 років досвіду у розробці програмних продуктів. У вільний час заповнює свій YouTube канал цікавими відео на тему хмарних технологій. Цікавиться усім, що пов’язане із Microsoft Azure. З 2014 року має статус Microsoft Azure MVP. Посилання на профілі в соціальних мережах: https://www.facebook.com/boyko.ant https://twitter.com/BoykoAnt https://plus.google.com/+AntonBoyko85/posts https://www.youtube.com/user/boykoant https://www.linkedin.com/in/boykoant

Сергій Поплавський

Cпеціаліст з Microsoft Azure

Microsoft, Україна

Сергій Поплавський - співробітник компанії Microsoft, який відповідає за розвиток платформи Microsoft Azure і засобів розробки в Україні. За час своєї роботи він встиг провести більше 40 глибоких технічних тренінгів за цими тематиками, брав участь у розробці кількох проектів на платформі Microsoft Azure і тому має практичний досвід реалізації та впровадження рішень на базі цієї платформи. Сергій має багаторічний досвід програмування на платформі .Net використовуючи Visual Studio, реалізував кілька власних додатків під платформи Windows Phone, Windows і Azure.